klapa_web

3. Susret klapa "Neum 2011"

Klapa Neum u suradnji sa Udrugom turističkih djelatnika i općinom Neum u četvrtak, 28. srpnja, s početkom u 21:00 sat organizira 3. susret klapa. U jedinom hercegovačkom gradiću na obali Jadrana – Neumu nastupiti će osam klapa koje dolaze iz Dalmacije i Hercegovine.

Klape koje nastupaju:

klapa ''Nava'' Orebić

klapa ''Neum'' Neum

klapa ''Mirakul'' Split

klapa ''Mriža'' Split

klapa ''Žrnovnica'' Žrnovnica

klapa ''Bratovština'' Gorica/Sovići

klapa ''Trilj'' Trilj

klapa ''Signum'' Čapljina.

Koncert će se održati u ljetnom kinu hotela Zenit. Uz ostale, publika će moći uživati u skladbama kao što su Pismo moja, Galeb i ja, Dva zrna grožđa, Anđele moj, Zemlja... i još mnogim lijepim skladbama tradicionalnog i zabavnog karaktera.

Ovo je dakle treći po redu već susret klapa i želja je organizatora da ova manifestacija postane tradicija i da u Neumu također zaživi klapska pjesma.

klapeTko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 16 

Statistika

Danas43
Jučer69
Tjedan597
Mjesec1938
Ukupno164895

Site Login