turnir_2

Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011

U organizaciji Ivana Matića, Jerke Sentića i Dražena Kalauza početkom kolovoza započeo je već tradicionalni malonogometni turnir u čast obilježavanja dana općine i patrona župe Nem, blagdana Gospe od Zdravlja.

Na turniru koji je započeo 7. kolovoza i trajao dva tjedna nastupilo je 16 ekipa podijeljenih u 4 grupe. Do završnice su došle četiri ekipe: MNK Žrnjevo, Neretvanac, Soldo Metali i Žuta podmornica. U finalu koje je igrano u petak 26.08.2011 u 21:00 na sportskom terenu hotela Zenit sastali su se ekipa MNK Žrnjevo i Soldo Metali. Sa rezultatom 5:3 bila je bolja ekipa Soldo Metali iz Širokog Brijega, dok je treće mjesto osvojila ekipa Neretvanca koja je u utakmici za treće mjesto svladala Žutu podmornicu. Najbolji igrač turnira je proglašen Sandro Salacan, najbolji strijelac Ruđer Bošković, najbolji golaman je Božo Soldo i za najboljem mladog igrača proglašen je Kristijan Bjelopera.

Generalni pokrovitelji malonogometnog turnira su bili općina Neum i hotel Zenit. Tijekom cijelog turnira posjećenost je bila vrlo dobra, a u finalu su organizatori napravili i jdnu humanitarnu akciju. Sav prihod od ulaznica su donirali za izgradnju zvonika na novoj crkvi u Neumu. Zahvaljujemo im se i neka ih dragi Bog blagoslovi.

Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011. Održan tradicionalni malonogometni turnir Neum 2011.

Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 13 

Statistika

Danas42
Jučer69
Tjedan596
Mjesec1937
Ukupno164894

Site Login