1Školska misa(FOTO)

Po uobičajenom rasporedu  misa  mladih u našoj župi je ona nedjeljna u  jedanaest sati. Međutim, današnju misu, iako nije nedjeljna, s pravom možemo nazvati misom mladih i malenih, obzirom da su je, zajedno sa svojim učiteljima i nastavnicima, povodom početka nove školske i vjeronaučne godine, pohodili školarci. Oni maleni i oni nešto veći. Na trenutak su odložili svoje školske torbe i došli  Boga zamoliti da ih, kao i do sada, brižnom Očinskom ljubavlju prati i čuva, te ih podrži na putu ljubavi, istine i prijateljstva. (FOTO)

 U svojim molitvama spomenuše se tako i sviju onih čijom zaslugom i trudom žive u radosti i veselju svoga djetinjstva - svojih roditelja, prijatelja i kolega... Ovom prigodom blagoslovljena je i slika  bl. Alojzija Stepinca, po kojem škola   nosi ime.

Galerija fotografija:

 

 

 

skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa. skolska misa.

Site Login