Koncert Vokalnog ansambla KUD-a „Klek“

Home / Gostovanja / Koncert Vokalnog ansambla KUD-a „Klek“
Koncert Vokalnog ansambla KUD-a „Klek“

IMG-20160117-WA0009Koncert KUD „Klek“ 

Vokalni ansambl KUD-a „Klek“ iz Ogulina pod vodstvom voditelja, poznatog etnomuzikologa glazbenika i skupljača hrvatskog tradicijskog glazbenog narodnog blaga, Joška Ćalete, u petak 8. siječnja u crkvi Gospe od Zdravlja upriličio je koncert tradicionalnih božićnih napjeva. Gostima iz Ogulina ovo nije bio prvi nastup u Neumu.

 Ovakav kulturni događaj poslužio je kao idealan završetak svečanog, blagdanskog vremena i još jednom pokazao kako, interes, brojne neumske publike, za kulturu ipak postoji. Neformalno druženje nastavilo se iza koncerta u župnoj dvorani. Zahvaljujemo se dragim gostima iz Ogulina, kao i svima onima koji su pomogli da kultura u Neumu, na radost sviju, priredi jedno lijepo i ugodno druženje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.