Nedjelja 15 siječnja 2012

Home / Župni oglasi / Nedjelja 15 siječnja 2012
ŽUPNI  OGLASI 16. – 22 siječnja 2012. g.

U srijedu počinje Molitvena osmina za jedinstvo kršćana, uključit ćemo je u večernju sv. misu.

Kroz tjedan su večernje svete mise u 1700 sati, a bit će ovim rasporedom:

Ponedjeljak (16):    Za pok. Dragu Ladan, naruč. obit. Miličević
                               Za pok. Cviju i Peru Matić, naruč. Ilija sa obit.
                               Za pok. Ivana Bošnjak, naruč. supruga Anka

Utorak (17):            Za pok. Božu Previšić, naruč. Ivica Čamo
                              Pero Raič za pok. roditelje
                               Za pok. Lovru i Janju, naruč. obit. Nikše Raič

Srijeda (18):          Obitelji u čast Schönstadtske Gospe
                             Za pok. Peru Karačić, naruč.- Ana Šimunović
                             Danica Mandurić za svoje pok.

Četvrtak (19):       Za pok. Boška i Bojanu Mustapić, naruč. kći Neđa Lovrić
                             Za pok. Bojanu Mustapić, naruč. kći Smilja Konjevod
                             Miro i Jasna Šutalo za svoje pokojne

Petak (20):             Za pok. Vinka Raič, naruč. supruga Mirjana
                              Za pok. Stjepana i Nedjeljku Krmek, naruč. Mirjana
                              Za pok. Marijana Gakić, naruč. Nikica Šutalo

Subota (21):           Duži 900:   Za pok. Ivku Lovrić, naruč. Draga Matuško
                             Crkva         Za p. Mišu, Stanu, Vlahu i Božu, n. Neđa Leženić
                                                Nedjeljka Leženić za svoje pokojne

Nedjelja (22):         U 900:        Za pok. Stojana Marčinko
                              U 1100:        Za pok. iz obit. Menalo i Kralj, naruč. Mila
                                                Za pok. iz obit. Zorić i Miloš, naruč. Ante i Matija
                               U 1700:      Z a    n a r o d
     VAŽNE  OBAVIJESTI:    Obitelji koje su opravdano bile odsutne za vrijeme blagoslova obitelji a žele da ih se pohodi, dužne su nam  do ponedjeljka navečer  bilo u nedjelju nakon misa, bilo  telefonom ili na e-mail dostaviti:
      1. Ime i prezime
       2. ulicu i broj – i
      3 broj telefona.
           Prijavljene ćemo pohoditi tijekom utorka u telefonom dogovoreno vrijeme!!!  Za one koji se ne prijave držat ćemo da su odustali ili da nisu zainteresirani.
      Za Crkvu na kamenu moguće su pretplate i u nedjelju pred nama nakon misa i mogu odmah preuzeti u sakristiji siječanjski broj.
    _________________________________________

(Eventualne nejasnoće i primjedbe možete uputiti na tel. 880-048 ili mobilni: 063 350-188. Također i na e-mail: don.ivica.puljic@tel.net.ba)