Župni ured

ŽUPNI URED

UREDOVNO VRIJEME:

• Župni ured redovito radi dvokratno od 8-12 sati i od 16-20 sati
  • Nedjeljom i svetkovinama ured ne radi, sv. mise i ostali nužni poslovi mogu se obaviti poslije svetih misa u sakristiji;
  • Za hitne slučajeve pozovite ponedjeljkom, srijedom i petkom broj: 063 101 717 (don Domagoj Markić) ili utorkom, petkom i subotom 063 350-188 (don Ivica Puljić).
  • Župski oglasi se čitaju na nedjeljnoj pučkoj misi, a istaknuti su na vratima crkve te na portalu http://zupa-gospeodzdravlja.com/;
RASPORED SV. MISA

A) U ŽUPSKOJ CRKVI GOSPE OD ZDRAVLJA:

Radnim danom se večernje sv. mise prilgožavaju godišnjem dobu pa su u 18 ili 17 zimi – te u 19 sati ljeti. Uvijek možete provjeriti u rubrici OGLASI na portalu župe.
Nedjeljom su mise u župnoj crkvi: pučka u 900 sati i misa misa mladih u 1100 sati n
Na zapovjedne svetkovine slavi se samo u župskoj crkvi pučka misa u 900 i večernja misa – termin prema vremenu;

B) U NOVOJ CRKVI:

U novoj crkvi su mise slave samo nedjeljom, i to rana u 730, a večernja prati kalendar kao i mise radnim danima: zimi u 17 ili 18, a ljeti u 19 sati.