Gospa od Zdravlja 2018.

gospa vel font

Gospe od Zdravlja, moli za nas… 

gospa vel font

 

Iduće nedjelje je zaštitnica naše župe – GOSPA OD ZDRAVLJA.

Blagdan nebeske zaštitnice naše župe već obilježavamo  devetnicom, a u ovom tjednu, u četvrtak, petak i subotu je trodnevnica Gospi od Zdravlja na kojoj bi, prema dosdašnjem običaju, trebali prisustvovati svi krizmanici.

Molitva je svaku večer iza krunice, a prije svete mise koja počinje u 1900 sati.

Blagdan je prigoda i za ispovijed, svakim danom, od 18 sati, dok je ispovijed krizmanika, roditelja i kumova u subtu u 1800 sati.

 

 

RASPORED SVETIH MISA u NEDJELJU NA BLAGDAN GOSPE OD ZDRAVLJA

rana misa u novoj crkvi u 730

kratka rana sveta misa u župskj crkvi u 900 sati

PUČKA MISA U 11 SATI*

 večernja u novoj crkvi u 1900 sati.

 

*Glavno misno slavlje slavlje biti će pod pučkom misom koja je, iduće nedjelje iznimno, u 11 sati. Tom prilikom, naš biskup Ratko  podijeliti sakrament potvrde našim mladima. Preporučujemo da se, po mogućnosti,  orijentiramo na ovu sv. misu.