OD TOGA DANA…

Film o nenadoknadivom gubitku i boli… Priča o najvećoj ljudskoj radosti, gubitku i oprostu. U svakodnevnom životu nailazimo na sve veći broj nezadovoljnih ljudi, koji su spremni satima pričati o svojim nevoljama. Isto tako i sami se često osjećamo tako. A zapravo nismo svjesni da smo svi mi, možda minutu prije prošli pored nekoga tko je doista trajno nesretan. Netko tko nikada i nikako više ne može se nasmijati, netko tko samo čeka da njegovo zemaljsko vrijeme iscuri. Jer taj netko je prestao živjeti toga dana kada je izgubio svoje dijete, ili u nekim slučajevima i više njih. 

Ministarstvo znanosti i obrazovanja odobrilo je, na temelju pozitivnog stručnog mišljenja Agencije za odgoj i obrazovanje, korištenje  dokumentarnog Filma „Od toga dana…“ (redateljice i scenaristice Slavice Šnur), u odgojno-obrazovne svrhe u više nastavnih predmeta: Povijest, Vjeronauk i Hrvatski jezik za osnovne i srednje škole.

Film će biti prikazan u Grand Hotelu u Neumu.

Dan: utorak

Datum: 24. svibnja 2022.

Vrijeme: 20 sati.

Dobrodošli!